Reklama
-->

Archiv článků

Další zlikvidovaná textilka

Realitou současného politického systému v České republice je likvidace fabrik, které před kapitalistickým převratem v roce 1989 vyráběly kvalitní výrobky, mnohdy určené pro export do desítek zemí světa.

Zpravodajství / 30. 7. 2021 / Roman ROUN
Zlatá pohádka! Prskavec i Krpálek

Čeští sportovní fanoušci mají další důvod bouchat šampaňské! Přesněji řečeno – dva důvody. Páteční den na LOH v Tokiu přinesl dvojí zlaté rýžování. Olympijskými vítězi se stali kajakář Jiří Prskavec a judista Lukáš Krpálek!

Zpravodajství / 30. 7. 2021 / (koz)
Žaloba exmilenky

Podnikatelka a exmilenka bývalého španělského krále Juana Carlose I. Corinna Larsenová podala v Londýně žalobu na bývalého monarchu a španělskou rozvědku za nelegální sledování.

Ze světa / 30. 7. 2021 / (čtk)
Očkování nebo testy

Na pracovníky státu New York, kteří nebudou očkovaní proti COVID-19, se bude od druhého zářijového týdne vztahovat povinnosti chodit každý týden na testy na koronavirus.

Ze světa / 30. 7. 2021 / (čtk)
Nechci platit cizí dluhy Rozhovor Haló novin s Janem Dvořákem, kandidátem KSČM ve volbách do Sněmovny v Libereckém kraji

Nejste v politice žádným nováčkem, nicméně dovolte otázku: co vás motivovalo k tomu, abyste se angažoval právě v KSČM?

Rozhovory / 30. 7. 2021 / Jiří NUSSBERGER
Francie čelí zvýšenému násilí

Vraždy a násilné trestné činy jsou ve Francii za letošní první pololetí výrazně častější než před dvěma lety, v neklidné době protestního hnutí žlutých vest. Ukázala to analýza listu Le Figaro.

Ze světa / 30. 7. 2021 / (čtk)
Vzpomínka na Marušku Kudeříkovou

Pomník protinacistické odbojářky Marie Kudeříkové na třídě Kapitána Jaroše v Brně získal dočasně novou podobu. Bronzovou figuru, dílo Zdeňka Josefa Preclíka, doplnil sochař Pavel Karous širším podstavcem, oblékl ji do bílých šatů a kovové »klece«, vedle ní umístil torzo poraženého jabloňového stromu.

Zpravodajství / 30. 7. 2021 / (ng)
Mrtvých žen a dětí v Afghánistánu přibývá

V Afghánistánu bylo za prvních šest měsíců letošního roku zabito nebo zraněno více žen a dětí, než kdykoliv jindy za stejné období od roku 2009, kdy počty obětí konfliktu v zemi začala systematicky sledovat OSN.

Ze světa / 30. 7. 2021 / (čtk)
Medicínská data je nutné správně zabezpečit

Medicínská data jsou velmi cenná a stát by měl při elektronizaci zdravotnictví zajistit jejich zabezpečení. Nemělo by se stát například to, že by si zdravotnickou dokumentaci pacienta mohlo stáhnout jakékoliv zdravotnické zařízení.

Zpravodajství / 30. 7. 2021 / (ng)
Pod svícnem bývá ta největší tma

Konečně jsem pochopil, proč kolega poslanec Jurečka omračuje svojí iniciativou snížit důchody funkcionářům bývalého režimu. Peníze asi slíbil při vidině svého místa ve vládě jinde. Nejde o žádné humanitární účely, jak se nám šéf lidovců snaží namluvit, ale možná o podivné odměny zaměstnanců Generální inspekce bezpečnostních sborů, známější pod zkratkou GIBS.

Publicistika / 30. 7. 2021 / Vojtěch FILIP
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Reklamační linky pro předplatilele

Upozorňujeme předplatitele Haló novin, že reklamace na nedodávku či chyby v doručení, je potřeba hlásit neprodleně na bezplatnou linku České pošty 800 300 302, nebo na linku 222 897 320, která je placená dle tarifu u vašeho operátora. Nelze přijmout reklamaci starší 15 pracovních dnů ode dne vydání Haló novin, kterých se reklamace týká.

Reklama
 -
Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.